Avenged Sevenfold Israel
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

Avenged Sevenfold Israel

אבנג'ד סבנפולד ישראל

אינדקסLatest imagesחיפושהרשםהתחבר

כמה דברים רציניים שצריך לעשות אם אתם רוצים לראות כאן אנשים.

Go down 
מחברהודעה
TheDude
משתמש מתחיל
משתמש מתחיל

מספר הודעות : 2

כמה דברים רציניים שצריך לעשות אם אתם רוצים לראות כאן אנשים. Empty
הודעהנושא: כמה דברים רציניים שצריך לעשות אם אתם רוצים לראות כאן אנשים.   כמה דברים רציניים שצריך לעשות אם אתם רוצים לראות כאן אנשים. I_icon_minitimeThu Jul 07, 2011 9:22 am

אם להיות כנה, אין הרבה מה לעשות בפורום הזה. אין פה משהו שגורם לי לרצות להיות כאן חוץ מהרצון לשפר את המקום הזה, כי אני אוהב את הלהקה ואני רוצה שהם יגיעו לארץ.

=========

בתור מעריצים וכאלה שמכירים הרבה מעריצים, אז בטח שמתם לב שחלק ענקי מהמעריצים של הלהקה הם נגנים בעצמם שעושים קאברים מטורפים או לא כלכך מטורפים לשירים של אווגנ'ד.

אז דבר ראשון לדעתי מתאים בפורום הזה סקציה של נגינה. פשוט מקום שאנשים יוכלו להעלות את הקאברים שלהם ולקדם את עצמם ביוטיוב או וואט אוור. אבל זה יימשוך לפה אנשים. כי פה יש אנשים שישמחו לשמוע את הקאברים האלה.

=========

אין כלכך מה לעשות בפורום הזה....אני חושב שהיה יותר אקטואלי לאנשים להיות פה אם באמת היה להם איך לעזור ולהביא את הלהקה לארץ.

הצעות לדוגמא: להפנות כאן אנשים לעצומות, להשאיר בפורום פרטים של אנשים שאפשר ליצור איתם קשר ולשלוח להם מלא
אימיילים או משו כזה - ובקיצור לחפור להם (אם זה עובד) שיביאו את הלהקה.

=========

עוד דבר שאפשר לעשות כאן לדעתי אבל זה רק בעתיד ואם באמת אנשים יהיו פה רציניים, אפשר פשוט לארגן טיסה להופעה של אוונג'ד סבפולד בחו"ל. לקחת ככה את כל החבר'ה שיש להם אמצעים (כסף) ולקחת כמה חבר'ה מבוגרים רציניים ואחראיים שיארגנו את הכל, וזה אומר לתכנן על בית מלון, לתזמן עם ההופעה והטיסה, לארגן את התשלומים על הכל, לארגן שיהיה אוכל ושתיה.

=========

אולי הדברים האלה נראים קצת מופרחים, אבל אני מכיר המון מעריצים שהיו זורמים בכיף לדבר הזה.

אם אנחנו באמת מעריצים כלכך גדולים של הלהקה הזאתי, אנחנו נלך לראות אותם גם אם הם בחו"ל. באמת.

אני מקווה שמישהו יתייחס לנושאים האלו.
תודה cheers
חזרה למעלה Go down
TheDude
משתמש מתחיל
משתמש מתחיל

מספר הודעות : 2

כמה דברים רציניים שצריך לעשות אם אתם רוצים לראות כאן אנשים. Empty
הודעהנושא: Re: כמה דברים רציניים שצריך לעשות אם אתם רוצים לראות כאן אנשים.   כמה דברים רציניים שצריך לעשות אם אתם רוצים לראות כאן אנשים. I_icon_minitimeThu Jul 07, 2011 9:25 am

אה ועוד רעיון בנושא השני,

אפשר שמלא אנשים יישלחו אשכרה מכתבים אל הלהקה...והם יקבלו מליון מכתבים מישראל
והם יבינו שאנחו באמת בקטע.
חזרה למעלה Go down

כמה דברים רציניים שצריך לעשות אם אתם רוצים לראות כאן אנשים.
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1
 Similar topics
-